Toodangu iseloomustus

 1. Liiklusmärgid valmistame vastavalt Eesti standarditele EVS 613:2001 „Liiklusmärgid ja nende kasutamine" ja EVS-EN 12899-1:2007 „Vertikaalsed liikluskorraldusvahendid“.

Omame CE sertifikaati liiklusmärkide tervikkomplektide valmistamiseks.

Liiklusmärkide valmistamiseks ja paigaldamiseks kasutame:

1.1.  Firma 3M ScotchliteTM  I ja II klassi nõuetele vastavaid liiklusmärgikilesid, milledele firma 3M annab vastavalt 7- ja 10-aastase garantii. Selle aja möödudes on kile säilitanud veel 50% oma esialgsest peegeldusvõimest.

1.2.  1,85 mm paksust alumiiniumplekki, mille üks külg on tehases vävitud halliks ja teine külg kaetud läbipaistva lakiga. Liiklusmärkide servad on kinnitusklambrite paigaldamiseks 27 mm ulatuses tagasi pööratud. 

1.3.  läbimõõduga Ø 60 ja 76 mm kuumtsingitud terastorusid ja klambreid. Liiklusmärgi postid on tehaselise valmidusega, kinnitusklambrid on omavalmistatud, tsinkkate on peale kantud kuumtsinkimistehnoloogial. Liiklusmärgi posti paigaldamiseks asfaltbetoonkattesse kasutame rammvaiu, pinnasesse paigaldame liiklusmärgi postid  betoonvundamentidega.

2. Suunaviitade valmistamine.

Suunaviidad valmistatakse analoogselt liiklusmärkidega 1,85 mm paksusest alumiiniumplekist WG – C4S H42, mille servad on kinnitusklambrite paigaldamiseks – omavahel ühendamiseks pööratud 30 mm ulatuses tagasi. 

Viida näo valmistamiseks kasutame firma 3M I ja II klassi kilesid.

3. Reklaami valmistamiseks kasutatakse firma 3M ilmastikukindlaid Scotchcal 50-seeria  seeria värvilisi kilesid, st. et valmistaja annab kilele 5 – 7 aastase garantii.

4. Sõidukite kiletamine.

Sõidukite kiletamisel kasutame üldjuhul 3M Scotchprint Wrap Film Series 1080 ja 180 seeria kilesid. Kile paigaldamisele anname 2-3 aastase garantii.

5. Aknakilede paigaldamine.

Aknakiledest kasutame ainult 3M tooteid. Valikus on päikesekaitse kiledenergiakiled jaturvakiled (vaata lähemalt ka www.aknakile.com).

Oleme ka 3M volitatud paigaldajad, seega anname koostöös 3M Eesti OÜ-ga garantii nii toodetele kui paigaldusele.